11.04.2015 1540

Всеукраїнська студентська наукова конференція (секція технології зберігання і переробки зерна)

8 квітня 2015 року відбулося секційне засідання студентської наукової конференції на кафедрі технології зберігання і переробки зерна інженерно-технологічного факультету. Всього присутніх на конференції 20 студентів.

У засіданні взяли участь студенти 4 курсу інженерно-технологічного факультету, що навчаються за спеціальністю "Технологія зберігання і переробки зерна" у кількості 4 студентів.

Також взяли участь студенти 5 курсу інженерно-технологічного факультету, що навчаються за спеціальністю "Технологія зберігання і переробки зерна" у кількості 4 студентів.

У засіданні взяв участь 1 студент 5 курсу факультету агрономії, що навчається за спеціальністю "Генетика, селекція рослин та біотехнологія".

З науковими доповідями на актуальні теми, які  супроводжувалися демонстрацією відповідних слайдів та наглядних матеріалів, виступили 9 студентів.

Було представлено результати наукових досліджень стосовно зберігання зернової сировини як у металевих, так і в залізобетонних силосах, режими при зберіганні зерна та переробки зернової сировини.

У засіданні студентської наукової конференції взяли участь

7 викладачів кафедри технології зберігання і переробки зерна.

Серед учасників конференції були відзначені роботи:

– I місце – Штепи О.В.;

–  II місце –  Курочкіна А.В;

– III місце – Вдовиченка Б.В..

Кращими були відзначені доповіді студентів: Лещенка І.А., Гірського В.В., Дробуша Д.В.

Ніна Осокіна, завідувач кафедри технології

зберігання і переробки зерна