11.04.2015 1741

Всеукраїнська студентська наукова конференція (секція прикладної інженерії та охорони праці)

8 квітня 2015 року відбулося секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі прикладної інженерії та охорони праці. В роботі секції взяли участь студенти інженерно-технологічного факультету напрямів підготовки «Харчові технології та інженерія» та «Процеси, машини та обладнання АПВ», студенти факультетів лісового та садово-паркового господарства, агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Всього на засіданні були присутні 36 студентів, а також всі викладачі кафедри.

У ході роботи секції було заслухано 21 доповідь на актуальні теми, зокрема доповіді на теми «Організація адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці», «Безпека праці під час виконання технологічних процесів в тваринництві», «Синтез профілю кулачка кулачкового механізму», «Формування якості швидкозаморожених фруктів і овочів». Доповіді студентів супроводжувались презентацією матеріалу на екрані мультимедійного проектора.

Окрему зацікавленість присутніх викликали доповіді студентів Кушлика Олега (23-ас група), Зайця Володимира (41-ім група), Нечипоренка Олександра (41-ім група), Михайлової Софії (21-т група), Греська Ігора (21-т група), Кулика Андрія (22-т), Гребенюка Івана (22-т), Рачинського Антона (21-ім група).

Кращими були визнані доповіді:

- Антонян Євгенії, студентки 22 - т групи,  – І місце;

- Федоренко Тетяни та Сільчук Віти, студенток 21-т групи,  – ІІ місце;

- Омельченко Єлизавети, студентки 23-ас, Диренка Павла, студента 41-ім групи, та Очеретного Володимира, студента 21-ім групи – ІІІ місце.