10.04.2015 1796

Всеукраїнська студентська наукова конференція (секція обліку і аудиту)

8 квітня в рамках  Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченої 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ  П.А. Власика, відбулося засідання секції обліку і аудиту (керівник секції – професор Уланчук В.С., керівник гуртка – ст. викладач Михайловина  С.О., староста – Веремієнко Н.В.).

Студентська конференція стала чудовою можливістю презентувати результати власних наукових досліджень, почути критичні зауваження та обмінятися інформацією.  Результати своїх наукових досліджень представили 18 студентів 4-5 курсів, які навчаються за спеціальністю «Облік і аудит». Тематика доповідей охоплювала широкий спектр актуальних проблем фінансового та  управлінського обліку, аудиту, звітності і шляхів їх вирішення. Всі доповіді студентів були представлені у вигляді презентацій.

Доповідь на тему: "Удосконалення калькуляції собівартості продукції молочного стада великої рогатої худоби" презентує  переможець – Мельниченко Тетяна (52-ом)
Доповідь на тему: "Удосконалення калькуляції собівартості продукції молочного стада великої рогатої худоби" презентує переможець – Мельниченко Тетяна (52-ом)
Сліпко Альона (51-ос) отримує нагороду за зайняте ІІ місце
Веремієнко Наталія (41-о) отримує нагороду за зайняте ІІІ місце

Для визначення кращих робіт було створено комісію, до складу якої увійшли доценти Загребельна Н.І., Оляднічук Н.В. та студентка ІV-го курсу Чабанова  О. В. За результатами роботи комісії визначено кращі роботи.

Переможцями стали: 1-е місце – студентка 52–ом групи Мельниченко Тетяна, яка розглядала питання удосконалення калькуляції собівартості продукції молочного стада великої рогатої худоби (керівник – доцент, к.е.н. Загребельна Н.І.) .

Друге місце посіла робота студентки 51- ос групи Сліпко Альони щодо удосконалення обліку доходів від реалізації продукції  (керівник – доцент, к.е.н. Шевченко Н.О.).

ІІІ місце в конкурсі журі присудило студентці 41-о групи Веремієнко Наталії за доповідь щодо організації обліку і аудиту основних засобів  (керівник – доцент, к.е.н  Бобко В.В.).

Серед кращих відмічені доповіді Романенко Надії (52-ом) (керівник –  професор Кучеренко Т.Є.), Кравченко Анастасії (52-ом) (керівник – доцент Іванова Н.І.), Сивак Альони (43-ок) (керівник  – ст. викладач Ратушна О.П.), Соколюк Лілії (41-о) (керівник – доцент Оляднічук Н.В.).

Учасники конференції

Активну участь в обговоренні доповідей взяли професор, д.е.н. Уланчук В.С, доцент, к.е.н. Загребельна Н.І., доцент, к.е.н Шайко О.Г., доцент, к.е.н. Оляднічук Н.В., к.е.н., ст. викладач Михайловина С.О.,  к.е.н., викладач Жученко Д.Б. та інші учасники конференції.

Доповідачі отримали чудову нагоду апробації результатів своїх досліджень, що будуть представлені ними у  випускних та дипломних роботах через два місяці.

Всім учасникам студентської наукової конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку, студентського завзяття, нових креативних ідей та їх успішної реалізації.

Олена Шайко, к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту