24.08.2021 400

Всеукраїнська акція «Серце до серця» – «Здорові немовлята»!

У День Незалежності України студенти і співробітники Уманського національного університету садівництва взяли волонтерську участь у акції Всеукраїнського Благодійного фонду «Серце до серця». Фонд продовжує національний збір коштів на неонатальне обладнання у дитячі лікарні України!

Актуальною проблемою є придбання обладнання для проведення лікувальної гіпотермії та постійного нейромоніторингу діток, які народилися у стані асфіксії, апарати ШВЛ, в тому числі для високочастотної вентиляції, інкубатори з функцією сервоконтролю, реанімаційні столики, відсмоктувачі, лампи фототерапії, інфузомати, поліфункціональні монітори, пульсоксиметри, лабораторно-діагностичне обладнання, транспортні реанімобілі належно обладнані (інкубатор, апарат ШВЛ, моніторуюча система, інфузомати), завдяки чому можливо підтримувати життєві функції пацієнта та проводити постійний моніторинг упродовж усього періоду транспортування.

Всеукраїнська акція «Серце до серця» – «Здорові немовлята»!

Дякуємо всім небайдужим, гостям і мешканцям міста, які долучилися до проведення акції, всім хто зробив свій внесок до скарбнички «здорових малюків держави».

Пресцентр Уманського НУС