20.09.2021 273

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» в Уманському національному університеті садівництва

Всесвітній день  прибирання «World Cleanup Day» в Уманському національному університеті садівництва

З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху та спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору 18 вересня студенти та співробітники Уманського національного університету садівництва взяли участь у Всесвітньому дні прибирання «World Cleanup Day».

Загальна ідея акції полягає в тому, щоб допомогти людям помітити проблеми з відходами в їх найближчому оточенні та почати вживати заходи щодо її усунення. Ця поінформованість органічно переросте в пошук рішень і дій для вирішення проблеми. Також у рамках акції була реалізована кампанія «Побачив? Прибери!» як додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами в нашій країні, а також закликати людей до дій.

Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство у вирішенні питань правильного поводження з відходами й одночасно сприяє його розвитку.

Як результат спільної діяльності, під час Всесвітнього дня прибирання було очищено сквери, парки й інші локації міста. Окремо також у цьому році було запроваджено нову форму – цифрове очищення, яку можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Зробимо Україну чистою разом!

Профспілковий комітет та Рада студентського самоврядування Уманського НУС