07.06.2019 912

Враження від ХХІ зльоту лідерів аграрної освіти

Ось і закінчився ХХІ зліт студентських лідерів аграрної освіти, що відбувся цьогоріч на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

Харків’яни перейняли естафету у нашого університету та провели на такому ж високому рівні зліт. Протягом 3 днів Харківський НАУ вражав делегацію Уманського НУС своєю гостинність, мудрістю, добротою, талантами та завзяттям.

В перший день делегатів із усіх куточків країни вітали та наставляли успішні та активні професіонали аграрної сфери Харківської області та всієї України, а також представники Міністерства освіти і науки України.

З першого дня делегація Уманського НУС не втрачала часу: першим нашим здобутком стала перемога у всеукраїнському фотоконкурсі «Великі світлини маленьких місць», переможницею якого стала Дар’я Полянецька. У рамках зльоту відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних закладів вищої освіти, де представники делегацій, зокрема голови рад студентського самоврядування обговорили важливі питання комунікації між ЗВО, організації  фестивалю Агроліги КВН та продовження робити над Всеукраїнською школою самоврядування.

Наступного дня пройшов фінал «Агрополітичних дебатів-2019», організаторами якого були представники Німецько-українського агрополітичного діалогу. Участь у дебатах узяли 15 фіналістів регіональних етапів, проведених в аграрних університетах. Студент факультету менеджменту Роман Земляков зайняв третє місце на Агрополітичних дебатах, обійшовши велику кількість суперників із провідних аграрних закладів вищої освіти країни.

Крім того, голови студентського самоврядування аграрних закладів вищої освіти провели акцію «Подаруй дитині радість», відвідавши вихованців дитячого будинку «Родина» в м. Харкові та подарувавши малечі подарунки, приємні емоції та привітати діточок із наступаючим Днем захисту дітей.

Не залишила нас байдужими цікава та насичена екскурсія по м. Харків, де ми змогли ознайомитися з історією, архітектурною та культурною спадщиною Харкова та зробити надзвичайну кількість крутих фото, а також розважитися в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

Останній день перебування делегації був дуже емоційним і насиченим. Делегати від нашого університету стали активними учасниками та переможцями Науково-практичного форуму «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення».

Завершив триденний захід гала-концерт переможців фестивалю художньої самодіяльності «Софіївські зорі – 2019», які отримали чотирнадцять грамот лауреатів фестивалю в номінаціях «Вокал» та «Хореографія».

Ми щиро вдячні ректору Уманського НУС Олені Непочатенко, керівництву університету, деканам та керівникам нашої делегації Діані Нагернюк та Віталію Кравченку за можливість стати учасниками зльоту, представляти наш університет на всеукраїнському рівні та отримати ті неймовірні емоції і досвід, що ми привезли із собою!

Не можливо підібрати слів, щоб виразити наскільки кожен із учасників делегації вдячний адміністрації, раді студентського самоврядування Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва та нашим координаторам, аспірантам університету Аллі Кравченко та Дмитру Чуйко. Дякуємо вам за гостинність, розуміння, доброту, цікаві екскурсії і три дні, що назавжди залишаться в  серці кожного з нас. Ми завжди раді бачити вас  та всіх учасників зльоту в якості наших гостей!

До нових зустрічей!

Голова ради студентського самоврядування університету,

Анастасія Резнік