17.09.2015 1242

Вмієш гарно відпочивати – вмій за собою і прибрати!

16 вересня 2015 року рада студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету розпочала акцію «Чисте довкілля».

Студенти нашого факультету обрали територію за гуртожитком №1, адже саме тут найбільше полюбляють відпочивати наші студенти. На чудовій території з прекрасним повітрям, насадженнями і галявинами ми виявили дуже багато сторонніх речей: пляшки, пластикові тарілки і чарки, обгортки, недокурки, туалетний папір, серветки, консервні бляшанки і багато ще «цікавого». Тендітні дівчата хутко приступили до роботи і за годину мішки для сміття вже були заповнені. Найбільше наш трудовий колектив здивували два молодики, які сиділи навколо всього цього сміття і насолоджувалися «навколишнім середовищем».

Вмієш гарно відпочивати – вмій за собою і прибрати!

Дуже прикро спостерігати за тим, як люди байдуже відносяться до природи. Звісно, тим людям, які прийдуть відпочивати туди наступного разу, буде набагато приємніше проводити своє дозвілля в чистоті.

Вмієш гарно відпочивати – вмій за собою і прибрати!

Ми сподіваємося, що студенти інших факультетів продовжать нашу спільну справу, адже разом набагато легше підтримувати порядок.

Вмієш гарно відпочивати – вмій за собою і прибрати!

Яна Розуменко, голова ради студентського самоврядування інженерно-технологічного факультету