20.09.2020 516

Вітаємо зі Всесвітнім днем батька!

Всесвітній день батька цьогоріч святкують 20 вересня. Батько для українського народу – це відповідальність, надійність і безмежна любов. У тісному партнерстві з матір’ю батько надійно несе відповідальність за моральне та духовне виховання дітей, за матеріальну підтримку всієї родини та збереження гармонійної, здорової моделі поведінки в родині. Який приклад батько покаже своїм діткам, так вони і чинитимуть по життю: будуватимуть свою родину за подібною моделлю й обиратимуть ключові цінності. Минатимуть роки, століття, а важливість батька для дитини та родини буде залишатися такою ж важливою, адже для всіх нас він є ключем для віри у себе.

Тож нині колектив Уманського національного університету садівництва вітає всіх зі Всесвітнім днем батька! Хай доля вам посміхається, а діти з захопленням і щастям слухають ваших настанов і порад. Ваша мудрість обов’язково принесе нащадкам вміння створити, збудувати мирну, багату та процвітаючу державу, адже від вас зерно благословення проростатиме у дітях. Батько, татусь, тато – ви так багато значите для кожного з нас! Будьте довголітні, щасливі та здорові, дорогі татусі!