03.03.2020 1277

Вітаємо з присвоєнням вчених звань!

Колектив Уманського національного університету садівництва вітає колег із присвоєнням вченого звання доцента (наказ №289 від 26.02.2020 р. "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів" від 26 лютого 2020 року):

Головатюку Анатолію Анатолійовичу    - доцента кафедри агроінженерії;

Коваленко Любові Григорівні      -     доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи;

Коваленко-Чукіній Ірині Григорівні - доцента кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін;

Кравченку Віталію Станіславовичу    - доцента кафедри рослинництва;

Лазарєву Олегу Вячеславовичу          - доцента кафедри української та ноземних мов;

Мовчан Людмилі Володимирівні       - доцента кафедри української та іноземних мов;

Оляднічуку Руслану Васильовичу      - доцента кафедри агроінженерії;

Уляничу Івану Федоровичу                - доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна.

Зичимо успіхів у подальшій професійній діяльності!