20.09.2021 453

Вітаємо з Міжнародним днем студентського спорту!

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту, започаткований Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

Уманський національний університет садівництва сприяє розвитку спорту та актуалізації здорового способу життя студентської молоді. Наразі всі студенти університету завзято розпочали навчальний рік і дружна спільнота молодих й ініціативних ринула назустріч новим спортивним звершенням. Спортивне життя супроводжує університетський загал повсякчас, тож, як традиційно вже склалося, студенти прагнуть покращити свій фізичний стан і збагатити обсяги життєдайної енергії, імунітету та здоров’я в цілому шляхом фізичного навантаження. На варті такого збагачення в Уманському НУС стоїть кафедра фізичного виховання та психолого-педагогічних дисциплін, викладацько-тренерський склад якої завжди допоможе у виборі вірного русла спортивної діяльності, допоможе визначитися з видами та напрямами спорту і фізичного загартування.

Колектив університету повсякчас сприяє популяризації і розвитку спорту та фізичної культури. Тож серед когорти юних спортсменів Уманського НУС – кандидати у майстри спорту та майстри спорту, переможці різнопланових і різнорівневих конкурсів і змагань, учасники Олімпійських ігор. А збірні команди університету з різних видів спорту щороку стають переможцями та призерами обласних і загальноміських молодіжних спортивних ігор.

Вітаємо молодіжний колектив спортсменів Уманського НУС зі святом! Визначних досягнень вам і високих злетів на радість університетському загалу! Адже енергійний спосіб життя, фізична культура та спорт є надійним джерелом доброго настрою й оптимізму. Здоров'я і довголіття всім на благо рідної Alma mater та країни в цілому!

Пресцентр Уманського НУС