30.07.2021 260

Вітаємо з міжнародним днем дружби!

30 липня у всьому світі відзначається Міжнародний день дружби. Це дата, коли скасовуються всі кордони між національностями, релігійними переконаннями та політичними інтересами, свято, символом якого є мир. Адже мирні та дружні інтереси між державами є характерною рисою сучасного цивілізованого суспільства.

Конструктивне та динамічне партнерство, повага та відданість демократичним принципам і нормам у відносинах між суверенними державами на користь загального розвитку людства, розбудова нового світового та політично-економічного порядку, який призведе до поваги національної незалежності, навколишнього середовища, територіальної цілісності, до зміцнення дружби між народами і сприятиме співробітництву можливих галузей на благо світової спільноти – ось головні напрями й аспекти сучасної діяльності над проблематикою міжнародних стосунків.

Вперше шановане нині у всьому світі свято було запропоновано під час приватної вечері з друзями 1958 року доктором Артеміо Брачіо в Пуерто Пінаско, Парагвай. Ідея знайшла своє продовження в міжнародному русі «World Friendship Crusade». Тож датою святкування Дня Дружби стало саме 30 липня.

Нині Міжнародний день дружби святкують всі охочі країни світу, і, завдяки легкому доступу до мережі Інтернет, людство з легкістю афішує, що дружба не має меж. Дані взаємини виступають справжнім двигуном толерантності, зміцнення життєствердних ідей, обміну культурних традицій і досягнень в ім’я миру та розвитку.

У цей святковий День колектив Уманського національного університету садівництва приєднується до привітань на адресу друзів! Хай щира та міцна, безкорислива дружба творить дива у взаємовідносинах, а мир, добро та гармонія завжди крокують поруч з вами, сповнюючи міцним здоров’ям, натхненням, позитивом і радістю. З міжнародним днем дружби! Шануймося!

Пресцентр Уманського НУС