25.10.2020 787

Вітаємо з Днем маркетолога!

25 жовтня в Україні відзначають День маркетолога. Це свято не є офіційним, однак важливість даної професійної сфери не можна недооцінювати, адже ринкова політика в ХХІ столітті без компетентного фахівця-маркетолога неефективна.

Шановані в Україні та за її межами випускники Уманського національного університету садівництва та викладачі спеціальності «Маркетинг» вирізняються потужним творчим потенціалом і креативністю, адже сфера діяльності маркетологів базується не лише на вивченні смаків і запитів споживачів і покупців: професійний маркетинг передбачає вивчення передових практик і психологічних передумов на ринку збуту будь-якої продукції.

Колектив університету пишається колегами, випускниками та студентами-маркетологами, адже ви є фахівцями, які вдало поєднують у своїй діяльності мистецтво та науку, творчість і чіткий економічний розрахунок, політ фантазії і сухі результативні показники.

Шановні маркетологи! Вітаємо вас із професійним святом і зичимо бурхливого натхнення в професійній діяльності,  процвітання та радощів у щоденному житті, нових здійснень і перспективних мрій! Хай міцне здоров’я буде гарантом вашого довголіття та яскравих професійних досягнень. Зі святом!