05.12.2022 312

Вітаємо вас, ангели-охоронці фронту тихої оборони

Уже 8 років поспіль Україна веде боротьбу з загарбниками-агресорами. Й увесь цей час, окрім гарячого лінії оборони на передовій театру воєнних дій, активно діяв фронт патріотів тилової оборони – волонтерів.

Починаючи з 2014 року, Уманський національний університет садівництва став осередком волонтерського руху для всіх студентів і викладачів, які всіма силами прагнули допомогти нашим захисникам. Університетський осередок налагодив співпрацю з волонтерськими організаціями міста та поринув у допомогу. Благодійні ярмарки, кошти з яких спрямовувалися на закупівлю необхідного для захисників, допомога продуктами харчування, створені руками молоді і викладацького складу ангелики, вітальні листівки з побажаннями перемоги та якнайшвидшого повернення додому. Ми набули майстерності у плетінні маскувальних сіток і приготування смаколиків. Гуртувалися за лічені хвилини для надання допомоги і підтримки всім, хто цього потребував. І вважаємо своїм святим обов’язком донатити на допомогу ЗСУ.

А ще ми схиляємося перед волонтерами, які не тільки керують процесом на місцях, а й доставляють наші подарунки бійцям на передову. Це люди, які є ниточкою зв’язку між жахіттям вогняних рубежів і нашими буднями. Тими, хто, бачачи всі жахіття та маючи на серці відкриту рану від втрати друзів, надихає нас і посміхається кожному, попри біль і втому. Хто змінив професію вчителя, викладача, підприємця на кризового менеджменра воєнного часу, здатного роздобути та знайти будь-що і будь-де, аби лише допомогти нашим котикам, аби вони били ворога та не зупиняючись наближали таку омріяну всіма Перемогу.

Низький уклін вам, волонтери! Ваша праця надпотрібна та надважлива, адже вона наближає день єднання кожного військового з його родиною. Ви неймовірні, тому що спростовуєте всі обмеження – фізичні, географічні, емоційні. Тож зичимо вам щедрості долі та втілення усіх задумів! Хай благословить Бог вас і вашу діяння!

Пресцентр Уманського НУС