10.05.2013 3217

Виставка до Великодня

Закінчилася Страстна неділя і увесь православний світ радісно святкує головне свято – Світле Христове Воскресіння, яке символізує перемогу життя на смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм. Пасха, в першу чергу, світле сімейне свято, яке також означає і довгоочікуваний перехід від зими до весни. Саме тому у чисельній сім’ї факультету агрономії організована виставка, яка й була присвячена «святу всіх свят» - Великодню. На цій виставці можна було побачити символи і атрибути свята, а також роботи викладачів, співробітників, студентів та випускників факультету.

Окрасою виставки стали  роботи доцента кафедри рослинництва Л.В. Вишневської, які вразили своєю різнобарвністю та позитивною енергетикою.

Ніжністю і вишуканістю віяло від робіт із бісеру студенток 44 ас – групи Юлії Тітової та 12 а групи – Світлани Івангородської.

Вишиту ікону Іверської Божої Матері люб’язно представила на виставці викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Ж.М. Новак.

А основну увагу привернула виставка пасхальних композицій: писанки, паски, рушники та частування великодньою смакотою.

Деканат факультету агрономії дякує зав. музею історії Уманського НУС Л.О. Цимбровській та співробітникам кафедри рослинництва Р.В. Ткачук, Н.В. Мозговій за допомогу в організації виставки і щиро бажає усім викладачам, співробітникам та студентам радості, миру і благополуччя, милості і благословення Божого на многії літа щасливого та благодатного життя!

О.Черно, заступник декана з виховної роботи

факультету агрономії