27.07.2020 978

Випускники кафедри військової підготовки успішно завершили навчально-польові збори та склали військову присягу

З 2012 року в Уманському національному університеті садівництва, відповідно до угоди з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, здійснюється підготовка студентів за спеціальністю «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» для сухопутних військ Збройних сил України.

І цьогоріч, гнезважаючи на жорсткі умови життя та діяльності, зумовлені пандемією СOVID-19, курсанти з числа студентів університету успішно пройшли навчально-польові збори на полігоні НУБіП України. По завершенню навчальних процедур курсанти склали присягу на вірність Україні.

Вітаємо майбутніх офіцерів і бажаємо їм наснаги на віддану працю та вірності високим патріотичним ідеалам українського народу!

Пресцентр Уманського НУС