15.09.2015 1092

Відкрите лабораторне заняття на кафедрі овочівництва

11 вересня 2015 р. відбулось відкрите лабораторне заняття старшого викладача кафедри овочівництва, кандидата сільськогосподарських наук Наталії Воробйової з дисципліни на тему «Виробничо-біологічна класифікація овочевих рослин і ознайомлення з їх продуктивними органами» для студентів 3-го курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

На початку заняття викладач оголосила тему, план та мету. Під час заняття були висвітлені біологічні та господарсько-технологічні особливості овочевих рослин. Визначено їх належність до ботанічної родини, роду та овочевої групи. Під час заняття студенти засвоїли інформацію щодо тривалості життя овочевих рослин, географічного походження тощо.

Відкрите лабораторне заняття на кафедрі овочівництва

Для кращого сприйняття навчального матеріалу студентам було представлено наочний матеріал у вигляді зразків продуктивних органів овочів. У процесі лабораторного заняття матеріал був продемонстрований у вигляді презентації, який легко сприймався як студентами, так і викладачами.

Андрій Тернавський, доцент кафедри овочівництва