10.09.2015 999

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Біохімія»

8 вересня 2015 року в аудиторії №178 доцентом кафедри біології Іриною Леонтюк було проведено відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Біохімія» для студентів ІІ курсу напряму підготовки 6.051701 «Харчові технології та інженерія» на тему «Вітаміни, їх характеристика та значення».

На лекції були присутні: декан факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, доцент  Щетина С.В., завідувач кафедри біології, професор Грицаєнко З.М.;  доценти кафедри біології: Розборська Л.В., Голодрига О.В., Заболотний О.І., Притуляк Р.М.; викладач Даценко А.А.; аспіранти: Капрій М.М., Просянкін Д.І., Струмінський В.Ю.

Лекція проведена на високому науково-методичному рівні, лектор продемонструвала глибокі знання та професійну майстерність при подачі матеріалу. Зміст лекції відповідав робочій програмі даної дисципліни. Лекційний матеріал був поданий в ілюстрованій формі з використанням мультимедійного проектора.

Відкрита лекція з навчальної дисципліни «Біохімія»

Ірина Борисівна вільно володіє матеріалом,  у ході лекції відбувався мовний контакт з аудиторією. Під час лекції було висвітлено історію походження вітамінів, подано їх класифікацію та дана детальна характеристика кожного вітаміну. Лекція мала не лише теоретичний зміст, але й практичне значення для майбутніх спеціалістів.

Оксана Голодрига,  доцент кафедри біології