11.09.2015 1405

Відкрита лекція з дисципліни «Облік у зарубіжних країнах»

9 вересня 2015 року в аудиторії № 268 старшим викладачем кафедри обліку і аудиту Дмитром Жученком було проведено відкрите лекційне заняття з дисципліни «Облік у зарубіжних країнах» для студентів IV курсу напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» на тему «Облік грошових коштів та розрахунків з дебіторами».

Відкрита лекція з дисципліни «Облік у зарубіжних країнах»

На занятті були присутні: заступник декана факультету економіки і підприємництва, доцент кафедри фінансів і кредиту Олександр Ролінський,  в.о. завідувача кафедри, доцент Оксана Крочак, доценти Галина Аніщенко, Олена Шайко, Леся Панкратова, Наталія Оляднічук, Олена Матрос, викладач Ольга Підлубна.

На лекційному занятті студентам була надана можливість ознайомитися зі складом грошових коштів та порядком відображення їх у фінансовій звітності. Лектор детально зупинився на обліку створення і використання фонду дрібних сум. Було представлено класифікацію дебіторської заборгованості в різних країнах світу, облік наданих знижок і повернення проданих товарів.

Відкрита лекція з дисципліни «Облік у зарубіжних країнах»

Дмитро Борисович вільно володіє матеріалом,  у ході лекції матеріал підкріплювався практичними прикладами. Лекцію було проведено на високому навчально-методичному рівні у постійному контакті зі студентами.

Для кращого засвоєння навчального матеріалу студентам було представлено ілюстративний матеріал із використанням мультимедійного проектора.

Error