15.09.2015 967

Відкрита лекція на кафедрі овочівництва

11 вересня 2015 р. відбулась відкрита лекція завідувача кафедри овочівництва, доктора сільськогосподарських наук, професора Олени Улянич з дисципліни «Методологія наукових досліджень» на тему «Основні поняття наукових досліджень в овочівництві закритого ґрунту» для магістрів 5-го курсу спеціальності 8.09010107 «Технології закритого ґрунту».

Відкрита лекція проведена на високому науково-методичному рівні, лектор продемонструвала глибокі знання та педагогічну майстерність, дотримувалася відповідного темпу подачі матеріалу, що сприяло створенню в аудиторії психологічно комфортної атмосфери. Зміст поданого матеріалу відповідав робочій програмі даної дисципліни і був представлений у вигляді презентації.

Відкрита лекція на кафедрі овочівництва

Олена Іванівна вільно володіє матеріалом, у ході лекції відбувався мовний контакт з аудиторією. Під час заняття було висвітлено основи методології наукових досліджень у закритому ґрунті. Лекція мала не лише теоретичний, а й практичний характер, що сприятиме становленню повноцінних висококваліфікованих фахівців у даній галузі.

Андрій Тернавський, доцент кафедри овочівництва