09.09.2015 1279

Відкрита лекція на кафедрі обліку і аудиту

8 вересня 2015 року в аудиторії № 266 доцентом кафедри обліку і аудиту Галиною Аніщенко було проведено відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Облік у фінансово-кредитних установах» для студентів IV курсу напряму підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» на тему «Облік касово-розрахункових операцій комерційних банків».

На занятті були присутні: в.о. завідувача кафедри, доцент О.І. Крочак, доценти О.Г. Шайко, Л.А. Панкратова, В.В. Бобко, С.О. Михайловина, старший викладач О.М. Поліщук, викладач О.Д. Підлубна.

У ході лекції було розкрито специфіку організації касової роботи комерційного банку та нормативно-правове забезпечення операцій з готівковими коштами, висвітлено порядок документування операцій у прибуткових та видаткових касах, інкасації грошової виручки. Окремими питаннями висвітлено облік цінностей і документів у грошових сховищах банку та детально описано синтетичний облік касових операцій.

Відкрита лекція на кафедрі обліку і аудиту

Лектор на високому рівні проявила свою педагогічну майстерність. Лекційний матеріал був поданий студентам в  ілюстрованій формі з використанням мультимедійного проектора. Під час проведення заняття були реалізовані принципи науковості, систематичності, доступності, наступності та свідомості. Навчальний матеріал в повній мірі був забезпечений практичними прикладами. В аудиторії спостерігався постійний контакт лектора зі студентами.

Відкрита лекція на кафедрі обліку і аудиту

Знання, здобуті при вивченні теми, стануть студентам у нагоді з огляду перспективного працевлаштування у комерційних банках України.

Олена Матрос, доцент кафедри обліку і аудиту