13.09.2015 933

Відкрита лекція на кафедрі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики

10 вересня 2015 р. в аудиторії 192 відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики Юлії Зборовської з дисципліни «Міжнародна політика» на тему «Структура та механізм здійснення міжнародної політики» для студентів шостого курсу спеціальності 8.03060104 «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

На початку лекції викладач оголосила тему, план, а також основні літературні джерела інформації. Під час заняття було висвітлено особливості дипломатії як засобу здійснення міжнародної політики, розглянуто систему органів зовнішніх відносин, діяльність дипломатичної служби України, суть та аспекти організації міжнародних переговорів. Теоретичний матеріал був підтверджений прикладами та фактичними даними.

Лекція була проведена на високому навчально-методичному рівні. Для наочності поданих матеріалів під час заняття використовувалися мультимедійні засоби. Поданий матеріал був позитивно сприйнятим як студентами, так і викладачами.

Колектив кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та логістики