10.04.2023 1048

Відбулося засідання Вченої ради університету

Чергове робоче засідання Вченої ради відбулося в Уманському національному університеті садівництва 7 квітня 2023 року.

Відбулося засідання Вченої ради університету

До розгляду представників колективу на Порядок денний були винесені наступні актуальні питання та пропозиції:

1.

Розгляд Правил прийому на навчання для здобуття вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва у 2023 році (Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Олександр РОЛІНСЬКИЙ).

2.

Затвердження Правил прийому до ВСП Уманського національного університету садівництва у 2023 році (Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи,  професор Михайло МАЛЬОВАНИЙ).

3.

Про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії та завдання з удосконалення освітнього процесу на наступний семестр (Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, професор Михайло МАЛЬОВАНИЙ).

4.

Про результати ректорського контролю знань студентів (Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, професор Михайло МАЛЬОВАНИЙ).

5.

Про роботу бібліотеки (Доповідач: директор бібліотеки Тетяна КРАВЧЕНКО).

6.

Про організацію виховного процесу в Уманському національному університеті садівництва (Доповідач: помічник ректора Валентина ЧЕРНИЧЕНКО).

Зібрання робочого колективу здійснює планування та реалізацію у перспективі належного рівня функціонування університету у воєнних буднях. Нині також було вирішено й обговорено низку поточних питань, а також обрано колег у вченому званні.

Пресцентр Уманського НУС