18.09.2020 571

Відбулася конференція трудового колективу Уманського НУС

Новий навчальний рік спільнота Уманського національного університету садівництва розпочала з важливої події – конференції трудового колективу. На традиційне щорічне засідання, що проходило з дотриманням усіх умов адаптивного карантину, зібралися представники-делегати від усіх кафедр і підрозділів навчального закладу.

Порядком денним було передбачено розгляд наступних питань:

Відбулася конференція трудового колективу Уманського НУС

1. Погодження нової редакції Статуту Уманського національного університету садівництва;
  2. Затвердження Положення про Конференцію трудового колективу Уманського національного університету садівництва;
  3. Про зміни в складі Вченої ради університету.

По першому питанню присутні заслухали проректора з науково-педагогічної роботи Михайла Мальованого, інші пункти висвітлила голова профспілкового комітету Уманського НУС Маргарита Парубок.

По всіх питаннях зібрання делегати ухвалили позитивні рішення.

Пресцентр Уманського НУС