02.07.2015 1106

Вакансія менеджера з продажу преміксів в Україні

АСТН завод "Юамікс" (Одеська область) з виробництва преміксів шукає студентів на посаду менеджера з продажу преміксів на території України.

Наш завод використовує у виробництві французькі технології і спеціалізується на виробництві преміксів для сільськогосподарських тварин і птиці.

Для студентів, що претендують на вищевказану посаду, бажано знання іноземної мови, переважно французького, але головна вимога до запитуваного кандидату - знання технології та специфіки преміксів.

Зарплата складається з фіксованої частини і процентної ставки. Початкова фіксована ставка - 3000 гривень (але з часом обсяг заробітної плати збільшується).

Спасибі за увагу!

Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно даної пропозиції, із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання!

Анкети-резюме надсилайте на вказану адресу: sacha.ivleva@rambler.ru

З повагою, Олександра Бойко

Error