29.05.2019 502

Українська вишивка підкорює кордони

Уманський національний університет садівництва є одним з вагомих осередків національно-патріотичного виховання молоді. Протягом 175 років функціонування у нашому навчальному закладі сформувалися усталені традиції не лише освітньої і наукової діяльності, а й збереження автентичного народного мистецтва – пісні, танцю вишивки.

Саме традиційна українська вишивка, надана представниками нашого університету, стала окрасою виставки культурних надбань України в Польщі, що проходить у рамках VIII Фестивалю європейської науки і культури у м. Гожув Великопольський (Польща).

Українська вишивка підкорює кордони

Учасники фестивалю та безпосередньо поціновувачі народних надбань – відвідувачі виставки висловили неймовірне захоплення наданими експонатами.

Прес-центр Уманського НУС