22.07.2020 1298

Вступ - 2020

Освіта в Уманському НУС – це відповідь на суспільні виклики, що стоять перед системами вищої освіти європейських держав. Тож наразі ми пропонуємо своїм студентам не просто систему вищої освіти в рамках єдиного навчального закладу, а можливість руху та розвитку у площині спільно погоджених принципів вищої освіти на європейському освітянському просторі.

Вступ - 2020

Можна все життя мислити про те, наскільки важливою є освіта для людини, однак для всіх успішних особистостей поштовхом до нинішньої діяльності, яка і прославила їх на весь світ, стало навчання у закладі вищої освіти. І що б там не казали, та завдяки вищій освіті ми не тільки отримуємо необхідні знання, а й стаємо володарями не менш значимих навичок. Адже, закінчивши навчання в університеті, стаємо носіями потужного пласту різнобічних знань, по-справжньому освіченими людьми.

Вступ - 2020

Будучи студентом, людина вчиться не просто засвоювати інформацію, а й шукати необхідні для роботи джерела знань, обробляти й аналізувати їх. Особистість дорослішає, опановує прийоми комунікації та бере гарні звички у подальше життя. Будьте певні: ви не здобудете поганих звичок, якщо навчатиметеся в гарному університеті. А по праву кращим в Умані та в Україні є Уманський національний університет садівництва.

Вступ - 2020

Його авторитет напрацьовувався понад 175 років відомими викладачами, науковцями, студентами та випускниками, чимало з яких мають нині діючий успішний бізнес на теренах нашої держави та за кордоном. Для навчання студентів створено всі умови: міцна матеріальна база, сучасні навчальні аудиторії та лабораторії, комп’ютерні класи, модернізована наукова бібліотека. Шість факультетів – агрономії; плодоовочівництва, екології та захисту рослин; економіки і підприємництва; менеджменту; інженерно-технологічний; лісового і садово-паркового господарства – надають широкий спектр у виборі професії, а їх багатогранність відповідає потребам сучасного ринку праці.

Вступ - 2020

Загальна мета науково-педагогічного колективу нашого навчального закладу – перетворити теорію у практичні навички. Тож вища освіта, отримана в Уманському НУС, відкриває перед випускниками безліч можливостей, що роблять їх життя якісним, продуктивним, успішним і цікавим.

Пресцентр Уманського НУС