09.04.2021 274

Студентське життя на факультеті лісового і садово-паркового господарства та відгуки випускників і студентів

Студентське життя – не тільки складання іспитів і заліків.  Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші події, а бажання рухатися вперед змушує домагатися все більших і більших успіхів.

Студентське життя – це і записки на лекціях і посиденьки на підвіконні або в їдальні, це студентська весна, це нові люди, це невимовна радість, коли виходиш із аудиторії, махаєш заліковкою та стрибаєш від щастя.

Про студентське життя можна говорити і писати нескінченно… Проте, краще самі перегляньте відеорозповідь про життя студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.

Відгуки випускників та студентів

Кожен науково-педагогічний колектив гордиться тими своїми студентами, які досягли успіху. Поряд з цим, чи не найважливішим критерієм на шляху вибору освітнього закладу та спеціальності, є відгуки самих випускників, що  працюють за фахом та студентів, що нині навчаються премудростям роботи за спеціальністю.

Саме тому пропонуємо Вашій увазі відгуки випускників та студентів факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва.