22.01.2014 1861

Студентська здравниця

Поступово з реорганізаціями Головного училища садівництва в інститут, академію, а згодом і в університет, удосконалювались і лікувальні заклади: від першої власної лікарні (1896р.) через здоровпункти до сучасного санаторію-профілакторію, збудованого у 1976 році як окреме приміщення.

Побудований санаторій-профілакторій «Юність» на території Уманського національного університету садівництва, в тіні софіївських дубів. Адже помірно-континентальний клімат Уманщини, природний мікроклімат парку та університетського містечка створюють надзвичайно сприятливі умови для відпочинку і лікування. У ньому завжди тепло, затишно, комфортно. Саме за велику любов студентів він дістав свою другу назву – «Профік». Та люблять його не лише студенти, а й викладачі, співробітники університету. До нього намагаються потрапити і жителі міста. Це не випадково. Де ще можна, перебуваючи поруч з домівкою, навчальним закладом, поєднувати навчання з відпочинком, лікуванням та безтурботним спілкуванням з друзями?