10.04.2015 1683

Студентська наукова конференція (секція менеджменту зовнішньоекономічної діяльності)

8-9 квітня студенти Уманського національного університету садівництва представили свої дослідження під час наукової студентської конференції, присвяченої 110-річчю від дня народження академіка АНУ і ВАСГНІЛ П.А. Власюка.

У роботі секції менеджменту ЗЕД взяли участь студенти четвертого та п’ятого курсів. На початку конференції з вітальним словом звернувся завідувач кафедри менеджменту ЗЕД – д.е.н., професор Олександр Школьний, який наголосив на важливості проведення відповідних заходів для апробації наукових досліджень майбутніх фахівців.

Тематика студентів охоплювала широкий спектр проблем функціонування вітчизняних підприємств на зовнішньому ринку, зокрема удосконалення управління експортно-імпортними операціями, конкурентоспроможністю та ланцюгами постачання продукції, маркетингового менеджменту, стратегії зовнішньоекономічної діяльності, логістичної системи тощо.

У цілому було заслухано доповіді 25 студентів, серед яких визнано  найкращих:

I місце – Побережна Ірина. Тема доповіді – «Напрями розвитку управління конкурентоспроможністю продукції на ринку насіння» (науковий керівник – Бутило Ігор Анатолійович);

II місце – Трутненко Інна. Тема доповіді – «Маркетингова політика в зовнішньоекономічній діяльності ДП «Чигиринське лісове господарство» (науковий керівник – Пітель Ніна Якимівна);

III місце – Василик Інна. Тема доповіді – «Удосконалення маркетингового управління реалізацією продукції при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у ПАТ «Уманський завод «Мегомметр» (науковий керівник Клименко Лідія Василівна).

Колектив кафедри бажає студентам подальших наукових здобутків.

По завершенню конференції доповідачам були вручені подарунки.

Юлія Зборовська, ст. викладач кафедри менеджменту ЗЕД