03.12.2021 463

Студентська наука в університеті

Основою студентського життя в Уманському національному університеті садівництва є активна участь у суспільному, науковому й освітньому житті не лише навчального закладу, а й держави. Особливий інтерес серед молоді та вагу у їхньому професійному зростанні мають конкурси наукових робіт.

Черговим таким випробуванням знань студентів Уманського НУС став Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів освіти та молодих вчених «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку», що проводився Державною установою «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Донецьким науковим центром НАН України та МОН України, Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Офісом аналітики та консультацій з питань сталого розвитку.

Інтелектуальна боротьба проводилася між 153 конкурсними роботами, поданими з-понад 60 ЗВО України. Від Уманського НУС участь у конкурсі, засвідчену сертифікатами учасників, взяли Максим Дульський, Віталій Смолій і Надія Поляруш.

Студентська наука в університеті

Прогресивна та наполеглива робота над науковими розробками, пошук раціональних шляхів оптимізації виявлених проблемних питань – ключова ознака діяльності молодих фахівців, спрямованих на розвиток власних здібностей і держави.

Пресцентр Уманського НУС