24.07.2020 1368

Спорт – це здоров’я, краса і перемога!

Багато теперішніх студентів нашого університету зізнаються, що під час пошуку закладу вищої освіти мріяли обрати професію, здобуваючи яку була б можливість займатися спортом. І, перегортаючи безліч сторінок буклетів та інтернет – порталів для абітурієнтів, відвідавши низку закладів вищої освіти у різних регіонах України, зупинили свій вибір саме на Уманському національному університеті садівництва.

Спорт – це здоров’я, краса і перемога!

Безліч переваг та багатолітня історія навчального закладу, цікаві та багатогранні традиції, чисельні здобутки – саме на такі важливі аспекти спиралися під час вибору абітурієнти. Вагомою перевагою університету стало і розташування його в гарній парковій зоні, адже спортивна, активна, здорова позиція сучасної молоді – дбати про своє здоров’я навіть під час інтенсивної розумової діяльності.

Спорт – це здоров’я, краса і перемога!

Для багатьох вступників приємною несподіванкою стало й те, що в Уманському НУС на кафедрі психології та фізичного виховання діє активна гурткова робота, а спортсмени є постійними учасниками спортивних турнірів, конкурсів та естафет. Тож наразі університетська спільнота пишається досягненнями спортсменів університету, адже тренери-викладачі приділяють велику увагу популяризації фізичної культури та спорту.

Спорт – це здоров’я, краса і перемога!

Підтвердженням зазначеного вище є численні грамоти, кубки, відзнаки, чемпіонські титули, завойовані спортсменами навчального закладу різних поколінь. Адже окрім того, що студенти мають можливість відвідувати заняття фізичного виховання, які входять до навчального плану усіх спеціальностей, вони можуть з користю проводити і вечірнє дозвілля. Так, щасливі мешканці затишного студмістечка проводять вільний від навчання час на спортивних майданчиках і в спортивній залі, граючи у волейбол, футбол, баскетбол, настільний теніс.

Спорт – це здоров’я, краса і перемога!

Прихильники легкої і важкої атлетики, гирьового спорту та дзюдо теж можуть реалізувати свій потенціал на повну силу, адже наставники з цих видів спорту з великою любов’ю до своєї справи і чуйністю до молоді завжди знаходяться поруч.

Спорт – це здоров’я, краса і перемога!

«Ще до вступу мені було відомо, що гордістю університету є студенти - майстри спорту, в тому числі – міжнародного класу; переможці чемпіонатів України, Європи, університетських, обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань» – так кажуть про Уманський національний університет садівництва його студенти.

Спорт – це здоров’я, краса і перемога!

Справжній професіонал – це той, хто знайшов покликання у професії, розвиваючи водночас свої захоплення. В Уманському НУС кожен може легко та комфортно поєднати навчання зі спортом та здійснити мрію: стати успішним професіоналом, який дбатиме про успішний розвиток рідної країни.

Пресцентр Уманського НУС