17.05.2023 324

Спеціальність 202 Захист рослин і карантин: розширення можливостей харчової безпеки та сталого розвитку

Розмноження та поширення шкідливих рослин і організмів, їх взаємодія із навколишнім природним середовищем провокує зниження врожайності сільськогосподарських культур, яке можуть попередити фахівці з спеціальності 202 Захист та карантину рослин. Це своєрідні герої прихованого фронту, які всіма силами дбають про продовольчу безпеку України та світу.

Умови мобільності сільськогосподарської продукції створюють великий ризик потрапляння шкідливих організмів, які, адаптуючись на нових земельних просторах, спричиняють екологічні та економічні втрати. Але стан навколишнього середовища можуть успішно змінити знання у сфері захисту рослин, а усвідомлення приналежності себе до охорони навколишнього середовища дає відчуття благополуччя, собівартості та значущості.

На користь і важливість ґрунтовних знань у сфері захисту та карантину рослин свідчать наступні можливості:

1. Знання захисту рослин і карантину можуть допомогти запобігти інтродукції та поширенню інвазивних видів, які можуть мати руйнівний вплив на місцеві рослини та тварин.
  2. Належне знання практики захисту рослин та карантину може допомогти зберегти здорові та продуктивні врожаї, що має вирішальне значення для продовольчої безпеки та економіки.
  3. Знання захисту рослин і карантину рослин допомагають підвищити якість і екологічність сільськогосподарської продукції.

Ми чітко усвідомлюємо необхідність ґрунтовних знань у сфері захисту рослин, а тому постійно їх оновлюємо, систематично вдосконалюючи освітні програми та навчальні дисципліни.

Тож запрошуємо ознайомитися з пропонованими освітніми програмами спеціальності 202 Захист і карантин рослин, а також з нами та нашими напрацюваннями, що висвітлені на сайті кафедри

Загалом можна виокремити 5 переваг спеціальності 202 Захист і карантин рослин в Уманському національному університеті садівництва:

1. Поетапність і прогресивність навчання.
  2. Поєднання теоретичної бази та практичної діяльності.
  3. Активне впровадження системи дуальної освіти.
  4. Співпраця з провідними підприємствами та холдингами дає змогу студентам можливість кращих варіантів працевлаштування.
  5. Цікаві освітні програми та наукові дисципліни, що крокують в ногу з тенденціями інноваційного розвитку аграрного сектору.

Випускники спеціальності 202 Захист і карантин рослин є успішними особистостями та професіоналами у своїй сфері, вони завжди радо повертаються до рідного закладу освіти, мають певні думки і поради щодо навчання в Уманському національному університеті садівництва:

Віктор Чорноморець: «Навчання на кафедрі захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва для мене було цікавим, насиченим і ефективним. Хочу подякувати викладацькому складу за теоретичну та практичну базу, яку я отримав».

Ще більше відгуків знайдете за посиланням

А ще, шановні майбутні студенти, запрошуємо переглянути сторінку профільної кафедри та познайомитися з особливостями освітнього процесу.

А якщо виникнуть питання щодо вступу – звертайтеся до приймальної комісії Уманського національного університету садівництва:

Контактні дані (приймальна комісія):

Тел.:  (04744) 3-07-32

+38 (067) 477- 80-85