22.12.2022 1071

Сердечні вітання на Миколая

Щорічно 19 грудня студентство Уманського національного університету садівництва разом із викладачами факультетів долучається до привітань з Днем святого Миколая наших підопічних – дітей і людей похилого віку, які наразі позбавлені опіки та піклування рідних і близьких.

За підтримки ректора, ректорату та деканатів факультетів університету, ми щороку їх відвідуємо та вітаємо зі святами, тож і цьогоріч не залишилися осторонь. Вітальний маршрут був насиченим і приємним. А теплі погляди та щирі слова підтвердили, що нам вдалося привезти з собою трішки свята та розбавити тривожні будні воєнного часу маленькими приємностями.

Зустрічали нас із радістю, обіймами, а хтось був настільки зворушений, що в очах забриніли сльози. Реакція одержувачів вітань і подарунків подарувала радість і нам, адже ті емоції, які ми бачили, не можуть залишити байдужими нікого.

Творити добрі справи потрібно щодня, не чекаючи  нагоди чи свята. Допомога не обов'язково має бути лише матеріальною: моральна підтримка й обійми можуть зігріти душу і знайомих, і незнайомців як здалеку, так і за місцем свого проживання. Адже добро не знає відстані, бо починається з серця!

Сердечні вітання на Миколая

Сніжанна ОЛІЙНИК, голова ради студентського самоврядування УНУС