26.04.2019 696

Семінар-практикум з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників міста Умані

«Бібліотека – територія толерантності» – такий слоган ми сьогодні чуємо досить часто. І дійсно: з найдавніших часів до наших днів бібліотеки зберегли статус особливого соціального інституту, важливою цінністю якого є безкоштовність і доступність послуг, можливість отримання знань, інформації, спілкування з друзями та людьми зі спільними інтересами.

Тому сьогодні в Центральній бібліотеці для дорослих працівниками методичного відділу було проведено семінар-практикум по підвищенню кваліфікації бібліотечних працівників «Толерантність: через бібліотеки до миру та злагоди».

«Вчимося бути толерантними» – під такою назвою напередодні великого християнського свята Великодня практичний психолог психологічної служби Уманського національного університету садівництва Валентина Мазуренко, вносячи безліч цікавих родзинок, в інтерактивній формі, з багатьма конкурсами, провела тренінг для бібліотекарів міста Умані. Висвітлюючи питання «Бути толерантним – ознака вищої гідності» було зазначено, що бібліотеки , як осередки сучасної цивілізації і культури, виконують важливі соціокультурні функції, виступають провідниками ідей толерантності, популяризують інформацію про культуру, традиції інших народів, погляди інших людей тощо.

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії

Людмила Чупряк, директор Уманської міської ЦСБ