22.03.2013 2367

Секційне засідання: кафедра обліку і аудиту. Конференція присвячена до 210-річчя від дня народження О.Нордмана

Секційне засідання Наукової студентської конференції, присвяченої  210 річниці від дня народження директора Головного училища садівництва, професора О.Д. Нордмана було проведено 20.03.2013 р. р. на кафедрі обліку і аудиту. Керівник секції – професор Уланчук В.С., керівник гуртка – к.е.н. Михайловина С.О., староста гуртка – студ. 52-ос групи Баранюк Л.П.

В роботі секційного засідання кафедри обліку і аудиту взяли участь 92 студенти 4-го та 5-го курсів факультету економіки та підприємництва спеціальності „Облік і аудит” і 17 викладачів кафедри.

Було заслухано 23 доповіді за темою науково-дослідної роботи студентів 4-го та 5-го курсу. У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні проблеми обліку та аудиту на окремих ділянках, пропонували шляхи їх вирішення. Матеріали доповідей викликали жвавий інтерес та дискусію учасників конференції.

Журі у складі доцента, к.е.н. Загребельної Н.І., викладача Бурляй Г.Л. та студентки 53-ом групи Ястремської А. визначило переможців. Ними стали:

І місце – 41-о групи Забашта Яна Василівна – 41-о (керівник – доцент Шайко О.Г.)

ІІ місце – Гуралечко Альона Володимирівна – 51-ос (керівник – доцент Головко Л.Л.)

ІІІ місце – Бондар Крістіна Ігорівна – 53-ом (керівник – доцент Загребельна Н.І.)

Серед кращих відмічені доповіді Денисюк Наталії Сергіївни (41-о) (керівник – доцент Шайко О.Г.), Кучеренко Катерини Василівни (53-ом) (керівник – доцент Оляднічук Н.В.), Кучер Ольги Олегівни (53-ом) (керівник  – професор Кучеренко Т.Є.), Задорожної Олени Володимирівни (51-ос) (керівник – доцент Мельник Л.Ю.), Довгошеї Оксани Станіславівни (керівник – доцент Крочак О.І.).

Переможці нагороджені цінними подарунками.

Пленарне засідання конференції.

Шайко О.Г., відповідальна за наукову роботу, доцент кафедри обліку і аудиту