22.03.2013 2052

Секційне засідання: кафедра менеджменту ЗЕД. Конференція присвячена до 210-річчя від дня народження О.Нордмана

20-21 березня в Уманському національному університеті садівництва відбулася студентська наукова конференція, присвячена 210 річниці від дня народження директора Головного училища садівництва, професора Олександра Давидовича Нордамана.

У роботі секції менеджменту ЗЕД взяли участь студенти третього, четвертого та п’ятого курсів. На початку конференції з привітальним словом виступив завідувач кафедри менеджменту ЗЕД – д.е.н., професор Школьний О.О. У доповідях студентів розглядалися різноманітні тематики, пов’язані із функціонуванням вітчизняних підприємств на зовнішньому ринку в сфері інноваційного менеджменту, управління експортно-імпортними операціями та конкурентоспроможністю, маркетингу й антикризового менеджменту тощо. Усіма доповідачами для наочності викладеного матеріалу було використано мультимедійні засоби. Під час діяльності конференції спостерігалася жвава дискусія.

Загалом було заслухано 25 студентів, серед яких кращими обрано доповіді:

Парубок Н.В. (керівник доцент Пітель Н.Я.) на тему: «Соціальний маркетинг в системі менеджменту зовнішньоекономічної діяльності»;

Побережної І.О. (керівник професор Школьний О.О.) на тему: «Стратегія диверсифікації продукції в умовах зовнішньоекономічної діяльності                         ТОВ «Уманьпиво» Черкаської обл.»;

Гаврищука С.О. (керівник доцент Новак І.М.) на тему: «Інноваційний менеджмент при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності лісогосподарських підприємств на прикладі ДП «Голованівське лісове господарство»;

Соколюк Г.М. (керівник доцент Новак І.М.) на тему: «Роль маркетингових досліджень в ефективному функціонуванні підприємств машинобудування»;

Драпак В.А. (керівник доцент Климик Г.В.) на тему: «Роль мотивації в стратегії управління людськими ресурсами в умовах здійснення ЗЕД».

В кінці конференції кращим доповідачам були вручені подарунки.

Error