15.05.2023 405

Розуміння важливості екологічної освіти: актуальність спеціальності 101 Екологія

Мрія людства про здорове та довге життя – цілком можлива реальність. Адже ще від народження людина має задатки, спрямовані на гармонійне співіснування з природою. І продовжити цю життєво важливу взаємодію, що дарує довголіття суспільству та навколишньому середовищу, Вам допоможе спеціальність 101 Екологія в Уманському національному університеті садівництва.

Екологи дбають про збереження навколишнього природнього середовища, займаються питаннями довкілля, компетентні в охороні навколишнього середовища. А тому вносять в суспільство позицію екологічної свідомості та ідеї, що екологічний контроль є справою кожного, а не окремих фахівців.

Нині Україна перебуває в зоні екологічної катастрофи, спричиненої війною. Тож спеціальність «Екологія» є і буде актуальною на тривалу перспективу! Опанувавши премудрощі професії еколога Ви зможете: розумітися у процесах зниження шкідливих викидів, раціоналізувати шляхи утилізації відходів, провадити правильне використання ресурсів, практикуватимете кроки відновлення біосистем від шкідливих впливів життєдіяльності.

Наразі можна виокремити 3 ключові аспекти, що доводять актуальність професії еколога:

1. Постійний запит суспільства на розширення можливостей з пошуку та реалізації шляхів підвищення якості та тривалості життя;
  2. Різноманітність варіантів професійного розвитку: екологічна професія пропонує широкий спектр варіантів кар’єри, включаючи екологічну інженерію, природоохоронну науку, стале розвиток, збереження та екологічне право.
  3. Гарантія працевлаштування внаслідок зростання попиту на фахівців-екологів у міру розуміння проблем навколишнього середовища та потреби в екологічних знаннях.

Ми чітко усвідомлюємо всю важливість навчання для молоді, тому зі всією відповідальністю наближаємо актуальність знань до запитів сьогодення. Освітня програма спеціальності 101 Екологія і Уманському національному університеті садівництва дозволить Вам засвоїти кращі теоретичні знання та практики.

Пропонуємо ознайомитися з актуальними освітніми програмамиспеціальності 101 Екологія та нашими напрацюваннями, що висвітлені на сайті кафедри екології та безпеки життєдіяльності факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Існує безліч переваг навчання на спеціальності 101 Екологія саме в Уманському національному університеті садівництва. Адже ми маємо не лише відповідну матеріально-технічну базу та широкі можливості для особистісного розвитку молоді: наш студентський кампус забезпечить кожному чисте повітря та гармонійне єднання естетичного сприйняття та здорового способу життя.

А вже виходячи з особливостей освітніх програм, можна виокремити 5 переваг спеціальності 101 Екологія в Уманському національному університеті садівництва:

1. Поетапність навчання: опанування знань у бакалавраті з подальшим їх удосконаленням у магістратурі.
  2. Практична підготовка, за рахунок вдалого поєднання з теоретичною базою та співпраці з роботодавцями.
  3. Віддаємо належне місце дуальній освіті, адже це ефективна складова сучасної прогресивної освіти та потенційна можливість працевлаштування вже на старших курсах навчання.
  4. Вдосконалення освітніх програм, які є основою освітнього процесу.
  5. Постійне вдосконалення науково-технічної бази відповідно до запитів освітнього середовища та вимог роботодавців.

Ми пишаємося нашими випускниками, які охоче приїздять до Альма-матір після закінчення навчання та робимо все можливе, аби їх професія та проведені роки в університеті мали корисні, яскраві та теплі спогади.

Леся Дядюк , випуск 2018 р: «Я навчалась на бакалавра екології чотири роки і на магістра техноекології півтора роки. За цей довгий час я ні одного разу не пожалкувала, що обрала саме цей навчальний заклад. Він подарував мені багато знань і досвіду, які пішли мені на користь і допомагають у дорослому житті. Я дуже вдячна викладачам моєї рідної кафедри екології та безпеки життєдіяльності за хороше ставлення до студентів, розуміння і сумлінну працю».

Наші випускники щедрі на слова, коли мова заходить про їхні студентські роки та результати навчання, і Ви можете переконатися в цьому особисто за посиланням https://ecology.udau.edu.ua/ua/vidguki-vipusknikiv.html

Більше інформації можна дізнатися, завітавши на сторінку профільної кафедри: https://ecology.udau.edu.ua/

А якщо виникнуть питання щодо вступу – звертайтеся до приймальної комісії Уманського національного університету садівництва:

Тел.:  (04744)  3-07-32;
             +38 (067) 477-80-85.