30.09.2013 2081

Розпочав роботу науковий студентський гурток «Школа успішного бізнесу» кафедри економічної теорії

18 вересня відбулося засідання студентського наукового гуртка «Школа успішного бізнесу» на тему: «Складові успішної підприємницької діяльності», на якому були присутні викладачі кафедри економічної теорії, аспіранти, студенти 1-2-курсів денної форми навчання.

Розпочала роботу гуртка доцент кафедри економічної теорії Пенькова Оксана Георгіївна, яка презентувала статут гуртка, виокремила його мету та завдання перед студентами.

З тематичними доповідями виступили студенти 2 курсу Крейтор А., Насальська А., Махаринська А., Піструєва А., а Кавун В. представила презентацію на тему: «Успішний бізнес очима студента»

Презентації про успішних людей України і світу у веденні бізнесу продемонстрували студенти Солончак В., Зіменко І.