11.06.2015 1289

ПВТП JNL запрошує на роботу студентів інженерно-технологічного факультету

Приватне виробничо-торгівельне підприємство «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» працює на українському ринку 22 роки, займається виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості. На підприємстві розробляється інвестиційний проект з реконструкції комбінату хлібопродуктів і комбікормів та передбачається встановлення обладнання для виготовлення хлібопродуктів та комбікормів, зберігання зерна та готової продукції. Впродовж наступних 3-5 років будуть введені в експлуатацію млин, крупоцех, елеватор, цех з виробництва комбікормів.

Місце розташування ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ» с. Горбове, Куликівського району, що знаходиться в 20 км від обласного центру м. Чернігів, у мальовничій місцевості в оточенні озер, лісів та річки Десна. Село газифіковане. Із 1200 жителів більше чверті – молоді люди віком до 30 років. Є середня школа, дитсадок, Будинок культури, ФАП.

ПВТП «ЖДІ-ЕН-ЕЛ» буде залучати молодих кваліфікованих працівників.

Для набуття досвіду практичної роботи студенти 4-5 курсів  можуть взяти участь із січня 2016 року в монтажі технологічного обладнання, з подальшим працевлаштуванням на млин. Запрошуються студенти інженерно-технологічного факультету кафедри технології і переробки зерна. Середня заробітна плата на підприємстві в 2014 році склала 6500 грн., у 1 кв. 2015 року – 10700 грн. Умови праці – робота двозмінна. Повний пакет соціальних гарантій.

Інформацію про підприємство можна отримати на сайті   jnl.com.ua

Бажаючі можуть надіслати резюме на електронну адресу відділу кадрів jnk.otk@gmail.com  та домовитись про співбесіду за тел. (0462) 672-161, контактна особа – інспектор з кадрів Ходінова Світлана Миколаївна.

Error