03.02.2020 907

Психологічні основи фінансової грамотності

Успішність майбутнього спеціаліста починається з першооснов – це усвідомлення власних цілей і векторів руху, уміння правильно організувати час, змога своєчасно й оптимально приймати рішення та мати активну життєву позицію в цілому.

При цьому найважливішими ресурсами кожного є особисте усвідомлене ставлення до життя, наполегливість,  позитивні життєві установки та знання.

Однак є одна ключова умова: все це потрібно щоденно удосконалювати, відпрацьовувати й обов’язково  реалізовувати у власному житті. Тож нині у формі тренінгів і ділових ігор, студенти вчилися відпрацьовувати особисті уміння аналізувати та планувати власний бюджет, здатність правильно формулювати фінансові цілі та розвивати корисні підприємницькі навики.

У низці тренінгів та ділових ігор даної тематики  взяли участь:

- студенти І і ІІ курсів факультету економіки і підприємництва,

- студенти ІІ курсу факультету  агрономії.

У невимушеній атмосфері й інтерактивній взаємодії молодь прийшла до висновку, що розуміння та застосування на практиці психологічних основ фінансової грамотності є обов’язковими для кожного, хто хоче напрацювати звички ефективного спеціаліста та стати успішною людиною в майбутньому.

Психологічні основи фінансової грамотності

Валентина Мазуренко, практичний психолог вищої категорії