30.11.2015 1130

Профорієнтаційна робота з учнями

У рамках виконання плану заходів із профорієнтаційної роботи Уманського національного університету садівництва 27 листопада старший викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна, кандидат сільськогосподарських наук Катерина Костецька відвідала школи Гайсинського району Вінницької області.

Під час проведеної зустрічі учням випускних класів було повідомлено про можливість отримання вищої освіти в Уманському національному університеті садівництва. Зокрема, учні дізналися про перелік освітньо-кваліфікаційних рівнів та напрямів підготовки (спеціальностей), за якими оголошується прийом на навчання, переваги навчання в Уманському НУС, а також можливості проживання студентів у гуртожитку.

Представник університету наголосила на тому, що по закінченню курсів підготовки до ЗНО-2016 слухачам видадуть сертифікат, який надасть додаткові бали при вступі до УНУС.

Профорієнтаційна робота з учнями

Школярам було роздано інформаційні буклети та листівки про переваги навчання в нашому університеті, вибір спеціальностей, міжнародну діяльність, структуру та систему підготовки фахівців, які нададуть можливість детальніше вивчити їх та обміркувати з батьками вибір майбутньої професії.

Отож, бажаємо випускникам шкіл успішно здати ЗНО та не помилитись у виборі професії!!!

Катерина Костецька, старший викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна