19.10.2015 1201

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри економічної теорії

На кафедрі економічної теорії 16 жовтня 2015 року відбулася зустріч викладачів із учнями 11-х класів Уманської міської гімназії. Викладачі кафедри обговорили із школярами переваги спеціальностей, за якими здійснює підготовку університет. Сподобалася учням презентація студентки другого курсу факультету економіки і підприємництва Юлії Тихонюк  на тему «Університетське життя очима студентів». Після перегляду виступу майбутні абітурієнти задали питання студентці, особливо їх цікавили спонукальні мотиви вибору майбутньої професії.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри економічної теорії

Викладачем кафедри Аллою Ревуцькою було проведено економічну вікторину, що виявила в учнів зацікавлення до економіки.

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри економічної теорії

Також позитивне враження справила екскурсія з викладачем кафедри економічної теорії Оксаною Пеньковою до музею стародруків університету, про що свідчить схвальний запис у книзі відгуків.

Викладач Людмила Смолій, враховуючи бажання учнів, організувала екскурсію до оранжереї Уманського НУС, де вони побачили процес адаптації до кліматичних умов нашої місцевості екзотичних фруктів таких як ківі, хурма.

На завершення зустрічі учні гімназії подякували за гарну зустріч та висловили побажання про продовження таких зустрічей на майбутнє.

Наталія Котвицька, доцент кафедри економічної теорії

Error