22.03.2019 781

Проблемний семінар, як тема для роздумів і наукових пошуків

Нині на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбувся круглий стіл на тему: «Легалізація зайнятості населення – головне завдання сьогодення»

Зібрання розпочала Юлія Малішевська, яка розповіла про напрями забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, а також про діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії виконкому міської ради з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Також Юлія Юріївна наголосила, що 5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», мета якого – боротьба з тіньовою зайнятістю та посилення співпраці органів державної влади в питаннях виявлення фактів застосування нелегальної праці.

Проблемний семінар, як тема для роздумів і наукових пошуків

Дана тема викликала низку резонансних питань з боку фахівців, які безпосередньо пов’язані з зайнятістю населення, а також зі сторони науковців, які займаються питаннями економіки, зайнятості та фінансів.

Проблеми, підняті під час семінару, наразі є актуальними та резонансними для економічного середовища в Україні, а тому даний семінар став чудовим приводом для роздумів практиків і подальших наукових пошуків науковців, спрямованих на підвищення рівня зайнятості, легалізації доходів і зростання обсягів надходжень бюджетів.

Наталія Гвоздєй, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування