18.04.2013 2274

17 квітня кафедрою фінансів і кредиту разом з Радою молодих учених Уманського НУС на базі науково-дослідної лабораторії «Соціальні ініціативи» було проведено науково-практичний семінар на тему: «Проблеми та шляхи адаптації випускника вищого навчального закладу на виробництві».

З доповіддю на тему «Шляхи адаптації випускника вищого навчального закладу на виробництві» виступила перший заступник начальника Уманської ОДПІ  Мачуська Леся Миколаївна, а також з темою: «Теоретико-методичні аспекти готовності студентів-випускників до професійної діяльності на виробництві» виступив завідувач відділу довузівської підготовки і працевлаштування Уманського НУС Новак Юрій Васильович.