18.04.2020 1490

Привітання з Великоднем!

Привітання з Великоднем!
Привітання з Великоднем!

Світле Христове воскресіння – знакове свято для кожного з нас. Це час, коли відступають негаразди та пітьма, коли життєдайна сила добра розпростує крила, огортаючи кожного серпанком своїх чарів, торкаючись найпотаємніших струн людського єства.

Час підготовки до світлого свята Воскресіння Христового ми провели, переважно, на карантині. Всім нам було непросто: зміна звичного способу та темпу життя на закритий простір, обмеження можливостей, тривога та невизначеність багатьох спонукали до зневіри. Проте це водночас був час для роздумів і пошуку цілей буття.

Нині, у світлий час величного свята, зичимо всім непохитної віри: у себе та власні сили, у перемогу світла та розуму над невизначеністю і невіглаством, добра та людяності – над замкнутістю та злостивістю. Пам’ятаймо: любов до ближнього та тиха світла радість завжди зцілюють душі, роблячи і нас самих, і світ довкола кращим.

Тож нехай свята Великодня свіча та хліб принесуть достаток у нашу державу і в кожну її родину. Даруйте один одному турботу та розуміння, любов і вірність, увагу та тепло – і ми неодмінно станемо свідками відродження нашої землі, очевидцями дива – Воскресіння української нації й успішної держави України.

Христос воскрес! Воістину воскрес!