06.09.2020 1421

Підприємництво – це стиль життя та мислення успішної людини

Важливою прогресивною ланкою в розвитку економіки України, як і всіх країн світу, є підприємництво. Відтак перша неділя вересня – день, коли в Україні святкують День підприємця. Для Уманського національного університету садівництва вітати українських підприємців вдвічі приємніше, оскільки значна кількість молодих бізнесменів є випускниками спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», що функціонує в університеті.

Пишатися своїми випускниками – це найбільша нагорода для колективу університету. Талановиті організатори та модератори власного бізнесу, творці ведення ефективної підприємницької діяльності в різних сферах економіки, а зокрема в торгівлі та біржовій діяльності, динамічно ведуть свою країну до успіху та процвітання. І навчання в університеті стало фундаментальним для їх злету в кар’єрі, адже Уманський НУС пропонує найновіші досягнення в освітянській сфері, а кращі викладачі сприяють набуттю практичних навичок роботи на платформах реального підприємництва. А тому які б перепони у житті не трапилися, пам’ятайте: підприємець – це не просто професія, це стиль життя та мислення успішної людини.

З вдячністю колектив університету вітає підприємців-спонсорів і меценатів, які завжди є надійною опорою у веденні освітнього процесу навчального закладу. Адже освіта в партнерстві з прогресивними практиками, як це давно ведеться в університеті, запорука якісних знань.

Шановні підприємці! Велика вдячність вам за те, що в нелегкий для країни час ви стаєте учасниками вирішення економічних і соціальних проблем освітянського колективу, перетворюючи їх на переваги та щасливі миті життя університету.

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Хай ваші родини повняться добробутом і наливаються щастям, кожна нова справа буде успішною та прогресивною, а нива діяльності приносить гарні та корисні врожаї. Будьте здорові!

Рубрика: Студенту