31.07.2020 816

Перемога танцювальних колективів Уманського НУС на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Берегиня»

Днями у Словенії відбувся VII Міжнародний дистанційний конкурс-фестиваль «Берегиня». Організатором дійства виступила спілка українців в Словенії «Берегиня» за підтримки міжнародної мережі «Разом для молоді», товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна світ», емігрантського радіо, інформаційного порталу української діаспори всього світу «Стожари» та культурно-туристичного центру «To Lviv».

Метою фестивалю став пошук і підтримка молодих виконавців, створення сприятливих умов для реалізації їх творчого потенціалу, розвитку, популяризації, збереження та пропаганди самобутніх культурно-історичних традицій і духовної культури в широких колах дитячої, юнацької та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності.

Цього року фестиваль вперше проходив дистанційно. Однак бажання взяти участь у яскравому дійстві виявили понад 3000 учасників з 12 країн світу.

Випробували власні сили у поважному конкурсі і творчі колективи Уманського національного університету садівництва – танцювальний колектив «Нивка» та театр танцю «Модерн». Ними на розгляд Міжнародного журі було представлено декілька  танцювальних відеокомпозицій. І з-поміж великої кількості учасників роботи наших танцюристів були гідно відзначені й отримали високі оцінки від компетентних фахівців хореографії.

Щиро вітаємо наших танцюристів із ще однією перемогою та побажаю міцного здоров’я, натхнення та досягнення нових висот!

Наталія Шаповаленко, художній керівник

Центру культури та виховання студентів Уманського НУС