07.06.2023 265

Освітян і науковців запрошують на круглий стіл «Використання штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше»

14 червня 2023 року заплановано проведення круглого столу «Використання штучного інтелекту в освіті: CHATGPT і більше».

Мета заходу – визначення перспективних підходів до освітніх застосувань і експертне обговорення потенційних проблем етичного й безпечного використання різних моделей ШІ.

Під час заходу відбудеться презентація тренінгів (майстер класів) для молодих вчених.

Форма участі у круглому столі:

• доповідач;
  • учасник обговорення/дискусії;
  • слухач;

а також участь для презентації постера про використання штучного інтелекту в роботі закладу.

Участь у круглому столі, отримання програми та сертифікату – безоплатна.

Реєстрація буде відкрита до 12 червня.

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує охочих приєднатися до дискусії онлайн (платформа Zoom). Початок об 11:00.

Контакти організаторів – на сторінці Ради молодих учених при МОН у соцмережі Фейсбук.