20.09.2015 987

Освіта в сучасному світі - основа всебічного сталого розвитку суспільства!

17 вересня 2015 року в школі № 14 м. Умань у рамках співпраці Уманського національного університету садівництва та загальноосвітньої школи для учнів 11-их класів була проведена виховна година. Талановиті лектори Оксана Пенькова та Алла Ревуцька розповіли про особливості та переваги навчання в Уманському національному університеті садівництва, ознайомили з факультетами, напрямами підготовки і спеціальностями університету, отримати вичерпну інформацію про правила прийому.

Освіта в сучасному світі - основа всебічного сталого розвитку суспільства!

Поділились своїми враження з майбутніми абітурієнтами студенти Уманського НУС Юля Тихонюк (студентка 2 курсу факультету економіки і підприємництва) та Олександр Слюсар (студент 4 курсу факультету лісового і садово-паркового господарства), які розповіли про переваги студентського життя в університеті.

Освіта в сучасному світі - основа всебічного сталого розвитку суспільства!

Катерина Калайда, кандидат с-г наук, старший викладач кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів