16.05.2013 2592

Новини спорту (дзюдо)

25-28 квітня пройшла ХІ літня Універсіада дзюдо. Змагання проводились у спортивній залі Сумського національного університету, у яких прийняли участь 56 команд з усіх областей України та м. Києва.

Згідно з положенням змагання проводились по 6 категоріях ВНЗ. Збірна команда УНУС у складі Прищепи Яни (41-т група), Зброй В'ячеслава (32-сп група), Пойди Владислава (31-зо група), Белана Олександра (32-сп група) посіла ІІІ  місце по 5 категорії ВНЗ, поступившись лише збірній Національного  університету «Одеська юридична академія» та Національній академії природо – охоронного та курортного будівництва.

Особливо вдалим відбувся виступ нашої Прищепи Яни (друга ліворуч), яка виступала у ваговій категорії до 78 кг і здобула бронзову медаль.

Кафедра фізичного виховання і психолого-педагогічних дисциплін сердечно вітає всіх спортсменів університету, які своїми виступами і здобутками примножують славу та імідж університету. Зичимо всім подальших успіхів в спорті, перемог, успішного навчання.